• Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
  YENİLENEN ODALARIMIZ
  Hoşgeldiniz...
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide


PEYZAJ DEPARTMANIMIZIN KIYAFETLERİ VE EKİPMANLARI YENİLENDİ

Peyzaj Departmanındaki Yeni kıyafetlerimiz, işçilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan pratik ve konforlu tasarımlarıyla öne çıkıyor. Esnek kumaşlar, ergonomik kesimler ve hareket özgürlüğünü destekleyen detaylarla işçilerimizin işlerini daha verimli bir şekilde yerine getirebilmelerini sağlıyoruz. İş güvenliği ve iş disiplini prensiplerimizden ödün vermeden, çalışanlarımızın konfor ve motivasyonunu artırmak için sürekli olarak yeni çözümler sunmaya devam ediyoruz.


TEKNİK SERVİS DEPARTMANIMIZIN KIYAFETLERİ YENİLENDİ

Sevgili misafirlerimiz, tatil köyümüzdeki teknik servis ekibimizin yepyeni iş elbiselerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! Ekibimiz, profesyonel ve şık görünümüyle kaliteli hizmetin yanı sıra güvenilirlik sunmayı hedeflemektedir. Artık daha da kolay bir şekilde tanınabileceğiz! İhtiyaçlarınıza her zaman hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmek için hazırız. Tatiliniz boyunca en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Teknik servis ekibimiz, köyümüzün her yerinde sorunları çözmek ve tatilinizi unutulmaz kılmak için çalışmaktadır. Sizleri tatil köyümüzde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz!"


GÜVENLİK DEPARTMANIMIZIN KIYAFETLERİ YENİLENDİ.(13.05.2023)

Tatil köyümüzde güvenlik, önceliğimizdir. Tatilcilerimizin güvenliğini sağlamak için, tecrübeli bir güvenlik ekibi ile çalışıyoruz ve en son teknolojik ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Tatilinizin keyfini çıkarırken güvende olmanızı sağlamak için, güvenlik departmanımız 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Tatilinizi planlarken güvenliğinizi düşünmenize gerek yok, çünkü biz sizin için her şeyi düşündük!


PEYZAJ DEPARTMANIMIZIN ÇALIŞMALARI (12.05.2023)

Baharın gelmesiyle birlikte doğa canlanıyor ve site peyzajında yapılacak işler de artıyor. Site peyzajında yapılacak işler arasında temizlik, toprak işleme, gübreleme, çim bakımı, bitki ekimi ve sulama yer alıyor. Bahar, bitkilerin en hızlı büyüdüğü mevsim olduğu için yeni bitkilerin ekimi için ideal bir zaman dilimi. Sapanca ve Yalova'dan getirdiğimiz çiceklerle sitemiz bir başka güzel olacak.


ORTOPEDİ VE TRAVNMATOLOJİ HASTALIKLARI UZMANI OP.DR.HASAN DOĞAN SİZLERLE

Başta bel ve boyun fıtığı olmak üzere migren ,trigeminal nevralji , eklem kireçlenmeleri, geçirilmiş kas iskelet sistemi yaralanmalarından kaynaklanan sakatlanmalar, topallamalar ve ağrıulı sendromlarda bir çok kas , eklem ve omurga kaynaklı kronik ağrıların ve hastalıkların tedavisinde, ameliyatsız ve ilaçsız kalıcı iyileşme imkanı sağlayan, vücudun kendi kendini onarma mekanizmasını harekete geçiren Nöroproloterapi yöntemi ile ağrılara kökten ameliyatsız çözüm için ; bilimsel proloterapi Derneği'nin Başkanı Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Hasan Doğan Hocamız bizlere bilgilendirme yapacaktır


AquaGym Programımız Sizlerle

AquaGym suyun verdiği neşeli ortamda yapılan, termal suyun şifalı etkilerinden ve suyun direncinden faydalanılarak her yaşta misafirimizin rahatlıkla yapabileceği bir egsersizdir. Kalp, tansiyon, şeker gibi rahatsızlığı olan ve 60 yaş üstü misafirlerimizin katılması tavsiye edilmez. İçme suyu bulundurmak zorunludur. Anteranörlerimiz Hasan LEBLEBİCİ ve Zinnur ONAT eşliğinde her cumartesi ve pazar 11:00 ve 14:30 sizlerle